به مناسبت هفته سلامت سالمند ،با هماهنگی خانه بهداشت و همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستای فیروزسالار در روز دوشنبه مورخ 97/7/9 همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با حضور پرشور و چشم گیر مردم ورزشی روستا،دانش آموزان و پرسنل محترم مدارس صداقت ، اسلامی و شهید محلاتی و اکثر مسئولین شهرستان و بخش برگزار شد.

این همایش مقابل خانه بهداشت فیروز سالار به طرف مسجد جامعه با حضور دهیار و اعضای شورای اسلامی ، آقای محمدی بخشدار محترم گوگان ،آقای افسری معاونت محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان آذرشهر ، آقای وکیلی رئیس محترم حراست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آذرشهر،آقای شیرمحمد زاده ریاست محترم آموزش و پرورش گوگان ، آقای عابدی معاون پرورشی آموزش و پرورش گوگان،پرسنل و کارشناسان مرکز بهداشت درمان و خانه بهداشت فیروز سالار و کلیه خانوارهای ساکن در روستا برگزار گردید.
درپایان این همایش به ۵ نفر از خانم های شرکت کننده در پیاده روی به قید قرعه هدایایی اهدا شد و با صرف صبحانه سالم از شرکت کنندگان و مدعوین پذیرایی بعمل آمد .

نقی محمدی بخشدار گوگان در حاشیه این پیاده روی در مصاحبه با خبرنگار گوگان سسی در باره هفته سالمندان گفت : ۴ لغایت ۱۱ مهر ماه در تقویم به نام هفته سالمند و بزرگداشت سالمندان و بازنشستگان نام گذاری شده تا زوایای مختلف این دوران پر برکت زندگی را بیش از پیش بشناسیم.

بخشدار گوگان در ادامه ضمن تشکر قدرانی از شرکت کنندگان در این همایش ، افزود : دست یافتن به شادابی و سلامت جسم و روح نیازمند برنامه‌ریزی صحیح و ورزش و تغذیه مناسب بوده که پیاده‌روی بهترین و مؤثرترین برنامه‌ برای حفظ نشاط و سلامت جسمی و روحی است.

  • نویسنده : رضا حلیمی
  • منبع خبر : گوگان نیوز