محمدی بخشدار گوگان صبح امروز در محل بخشداری گوگان به مناسبت گرامیداشت هفته سالمندان با تعدادی از سالمندان بخش گوگان دیدار و گفتگو کرد.

برای اولین بارطی سالیان گذشته در گوگان ،نقی محمدی بخشدار گوگان به همراه شیرمحمدزاده رئیس آموزش پرورش گوگان ، قلعه ای رئیس شورای شهرستان و اسدی شهردار تیمورلو به مناسبت گرامیداشت هفته سالمندان که از تاریخ ۴ مهر لغایت ۱۱ مهر نامگذاری شده با تعدادی از سالمندان بخش گوگان دیدار و گفتگو کرد.

محمدی بخشدار گوگان در حاشیه این دیدار ضمن گرامیداشت هفته سالمندان و تبریک روز سالمند اظهار کرد: سالمندی به این معنا نیست که فرد در گوشه ای بشیند و فقط نظاره گر باشد.
بخشدار گوگان گفت :مردم و مسئولین ضمن احترام و تکریم سالمندان باید از تجربیات ارزشمند آنها طی سالیان متمادی در اداره امور کشور و مخصوصا بخش گوگان استفاده کنند .
محمدی با عنوان اینکه باید احترام بزرگان و سالمندان را حفظ کنیم افزود: قرآن کریم و انبیاء (ع) و بزرگان دین به ما سفارش کرده اند که باید به بزرگان و سالمندان احترام گذاشت و برای ما هم وظیفه شرعی ، اخلاقی و قانونی است که باید در خدمت این قشر عظیم از جامعه باشیم .

شیرمحمد زاده رئیس آموزش پرورش گوگان نیز در حاشیه این دیدار با بیان اینکه ریش سفیدان بخش چند قدم جلوتر از مسئولین هستند افزود :امروزه بیشتر مشکلات جامعه از جمله آسیب های اجتماعی توسط ریش سفیدان حل می شود باید قداران این قشر از مردم باشیم که برای حل مشکلات چند قدم از ما مسئولین جلوتر هستند.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرد که این دیدار صمیمی مقدمه ای باشد برای شروع نشست های بعدی .

اسدی شهردار تیمورلو هم در حاشیه این دیدار بزرگان و ریش سفیدان را الگو و راهنما خواند و گفت: اگر امروزه در تیمورلو کاری را پیش می بریم مدیون راهنمایی ها و حمایت های بزرگان هستیم .
اسدی در ادامه ضمن تشکر از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر تیمورلو گفت : وجود بزرگ مردی چون حاج نقی رجبی در شورا باعث شده که خطا های ما در امر پشیبرد اهداف شورا و شهرداری تیمورلو به کم ترین آمار و ارقام کاهش پیدا کند.

درپایان این دیدار بخشدار گوگان ضمن تشکر از حضار محترم، با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل از سالمندان این دیدار تجلیل بعمل آورد.

  • نویسنده : رضا حلیمی
  • منبع خبر : گوگان نیوز