صبح امروز در محل کتابخانه عمومی گوگان کمیسیون بند 5 آئین نامه سالن های نمایش (سینما )در خصوص بررسی موارد فنی وجود سینما در گوگان تشکیل جلسه داد.

این جلسه به ریاست محمدی بخشدار گوگان و با حضور آقایان بابازاده نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، ولی پور نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، حمیدی مدیر مسئول کتابخانه عمومی گوگان، حسینی نماینده راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان ، شیر محمد زاده رئیس آموزش و پرورش گوگان ، بنی فاطمه ، قاضی شاد آباد نماینده اداره کل کتابخانه های عمومی استان،اسد زاده نماینده کتابخانه عمومی شهرستان،عباس قلیزاده نماینده شهرداری و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گوگان،دادگر و عبدالعلی زاده نماینده نیروی انتظامی گوگان در محل کتابخانه عمومی گوگان برگزار شد.

در پایان این نشست ضمن نیاز سنجی درباره وجود سینما در بخش گوگان، اعضا با اکثریت آراء تجهیز سالن آمفی تئاتر کتابخانه عمومی گوگان (مسعودی) و اکران فیلم سینمایی به صورت سینما را مصوب نمودند.
شایان ذکر است که محل و موقعیت کتابخانه به لحاظ مسائل ترافیکی و از نظر عبور مرور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در پایان این مکان از لحاظ موارد ذکر شده بدون مشکل و مناسب تشخیص داده شد و همچنین در ادامه نشست که که به منظور بررسی مباحث فنی مطابق با دستورالعمل های ابلاغی در حوزه سالن نمایش (سینما) برگزار شده بود، مقرر شد اقدامات زیر در سریعترین زمان ممکن انجام گردد و نتیجه را به استحضار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برساند.
۱_مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی گوگان با همکار مدیر مسئول کتابخانه نسبت به رفع مشکل ایمنی و اخذ تاییده اقدام کند و نتیجه را اعلام نمایند.
۲_رئیس محترم راه و مسکن و شهر سازی ضمن بررسی استحکام بنا نتیجه را به اطلاع اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کند.

نقی محمدی بخشدار گوگان در حاشیه این نشست، نیاز سینما را در بخش گوگان اساسی اعلام کرد و افزود ؛ سینما یکی از عناصر فرهنگ و هنر کشور است که نقش ویژه ای در تمام جنبه ها بخصوص فرهنگ سازی دارد و ما حتما از صد درصد تلاش هم گذر خواهیم کرد تا شاهد سینما در بخش گوگان باشیم.

بخشدار گوگان در ادامه مردم بخش گوگان را ، مردم فرهنگی و هنرمند خواند و گفت ؛ مردم شریف بخش گوگان فرهنگی و هنرمند هستند و این کارشان را با استقبال پرشور از مراسم های مذهبی و مناسبتی به اثبات رسانده اند و مطئنم از سینما نیز به خوبی استقبال خواهند کرد.

محمدی در پایان ضمن تشکر از اعضای محترم جلسه و حمیدی (مدیر مسئول کتابخانه )، از مسئولین مربوطه تقاضا کرد ، مشکلات موجود و تاییدیه های لازم را در سریع ترین زمان ممکن حل کنند. تا ان شاءالله بزودی شاهد راه اندازی و افتتاح سینما در بخش گوگان باشیم.

‍ ‍در حاشیه این جلسه بخشدار گوگان از پروژه بزرگ کتابخانه عمومی گوگان بازدید کرد

مهندس محمدی بخشدار گوگان و اعضای کمیسیون بند ۵ آئین نامه سالن های نمایش، از پروژه در حال تکمیل کتابخانه بزرگ گوگان بازدید کردند.
در این بازدید بخشدار گوگان به تکمیل زود هنگام این پروژه تاکید کرد.

  • نویسنده : رضا حلیمی
  • منبع خبر : گوگان نیوز