محمدی ، بخشدار گوگان : تحقیق و پژوهش عامل مهم پیشرفت جامعه است ، باید در این زمینه بیشتر سرمایه گذاری شود تا نتایج معتبری بدست آید.

ظهر امروز شنبه ۲۴ آذر ۹۷، به مناسبت هفته پژوهش (۲۴تا۲۸ آذر ماه) زنگ پژوهش در دبیرستان دخترانه زینبیه گوگان با حضور آقای محمدی بخشدار محترم ، آقای شیرمحمدزاده ریاست محترم آموزش و پرورش ، آقای احمدی مقدم معاونت محترم آموزش و پرورش و آقای طالب زاده کارشناس تحقیق و پژوهش،به صدا درآمد.

بخشدار گوگان در مراسم نواخته شدن زنگ پژوهش در جمع دانش آموزان زینبیه ضمن تبریک هفته پژوهش ، به اهمیت پژوهش اشاره کرد و افزود : تحقیق و پژوهش عامل مهم پیشرفت جامعه است ، باید در این زمینه بیشتر سرمایه گذاری شود تا نتایج معتبری بدست آید.

او در ادامه از دانش آموزان و معلمان خواست زمان بیشتری را برای تحقیق و پژوهش ایجاد کنند و تصریح کرد؛ اگر در این زمینه وقت و اعتبارات بیشتری گذاشته شود مطمعنا راه کارهای بیشتری برای پیشرفت کشور به دست خواهد آمد و در این صورت شاهد جامعه ای پویا ، فعال و با نشاط خواهیم بود.

محمدی در پایان سخنان خود از دانش آموزان این دبیرستان سؤال کرد ،اگر شما بخشدار گوگان بودید در زمینه فرهنگی ، ورزشی ، اقتصادی و عمرانی چه اقداماتی انجام می دادید؟
لازم به ذکر است : در خصوص این سوال بخشدار محترم به دانش آموزان یک هفته فرصت داد تا پاسخ خود را به صورت مکتوب ارائه کنند.

رئیس آموزش پرورش گوگان نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت این هفته ،از دانش آموزان این سوال ها را کرد که ۱_آن کدام دانشمند ریاضیدان ایرانی است که حتی در بستر بیماری هم کتاب مطالعه می کرد؟ ۲_ هفته پژوهش از چه تاریخی شروع و چه تاریخی تمام می شود؟ دو نفر از دانش آموزانی که پاسخ این سوالات را دادند از طرف بخشدار محترم با اهدای جوایزی مورد تجلیل قرار گرفتند.

درپایان این مراسم از دانش آموز نسرین حسینعلی زاده به خاطر نقاشی که درباره هفته پژوهش کشیده بود ، تجلیل به عمل آمد

  • نویسنده : رضا حلیمی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی گوگان نیوز